تأکید مدیرعامل و عضو هیأت مدیره هلدینگ پیدکو بر تسریع اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی در هلدینگ

مدیر عامل و عضو هیأت مدیره هلدینگ پیدکو در تشریح دستاوردها و توانمندی های هلدینگ پیدکو بر تسریع اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی در هلدینگ تأکید کردند.
به گزارش روابط عمومی هلدینگ پیدکو، دکتر الهی در تشریح دیدارهای استراتژیک خود با هدف رسیدن به سیاست ها، رسالت ها و اهداف اقتصادی از پیش تعیین شده دستاوردهای اخیر را برشمردند از جمله آزادی ضمانت نامه هایی از شرکت نفت مناطق مرکزی متعلق به سال ۱۳۹۳، از شرکت پترو پارس متعلق به سال ۱۳۸۴ و از سازمان تامین اجتماعی بابت فاز ۱ پارس جنوبی سال ۱۳۸۳ که نتیجه تلاش های تیم متخصص و پیگیری مالی هلدینگ می باشد.
به همت و مدیریت جهادی دکتر الهی جلسات متعددی طی روزهای اخیر نیز صورت گرفت که دستاوردهای چشمگیری را بدنبال خواهند داشت. در تهران دیدار با معاون علمی و فناوری رئیس جمهور جهت اخذ مجوز ساخت نیروگاه خورشیدی، با مدیرعامل شرکت ملی گاز کشور مهندس عراقی جهت صادرات گاز و در اهواز جلسات جداگانه با مدیرعامل شرکت نفت و گاز کارون مهندس دهانزاده جهت مقدمات اخذ پروژه، عضو هیئت مدیره شرکت نفت و گاز مارون مبنی بر معرفی توانمندی های پیدکو و ورود در پروژه های جدید آن برای شرکت های تابعه پیدکو، مجری طرح پروژه NGL900 مهندس نصاری مبنی بر بررسی روند اجرایی پروژه، مجری طرح پروژه مارون ۳ مهندس ابدالی جهت راهکاری لازم تبدیل وضعیت پروژه از حالت موقت به قطعی ، مدیرعامل شرکت توسعه عمران کارون مهندس شربتدار جهت مشارکت در پروژه های اولویت دار دولت در اهواز انجام گرفت.
مدیرعامل هلدینگ تلاش وافر داشته تا با تلاش مضاعف همکاران خود بتواند در جهت تحقق اهداف عالیه و سیاست های کلان هلدینگ پیدکو، گام های موثری بردارد که خوشبختانه با اقدامات صورت گرفته موفق به تحقق بخش قابل توجهی از این اهداف گردیده و رسیدن به اهداف در پیش رو را در سرلوحه امور خود قرار داده است.