حضور مدیران هلدینگ پیدکو در همایش چشم انداز کسب و کار و کارآفرینی در افق ۱۴۰۴

مدیران هلدینگ پیدکو در همایش چشم انداز کسب و کار و کارآفرینی در افق ۱۴۰۴ در سالن اجلاس سران حضور یافتند.

به گزارش روابط عمومی هلدینگ پیدکو، همایش چشم انداز کسب و کار و کارآفرینی در افق ۱۴۰۴، با محوریت سیاستهای آتی دولت و مجلس در رونق کسب و کار ، جایگاه صادرات در رونق اقتصادی، در مرکز همایش های جمهوری اسلامی ایران (سالن اجلاس سران) با حضور مسئولین ارشدکشوری، مدیران سازمان ها و شرکتها در حوزه های مختلف صنعت، معدن، تجارت و مهندس بلخی نژاد به نمایندگی از طرف مدیرعامل هلدینگ پیدکو برگزار شد.
دکتر رحمانی قائم مقام وزیر صنعت معدن و تجارت، دکتر جلالی رئیس مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی، دکتر شافعی رئیس اتاق بازرگانی صنایع معادن و کشاورزی و فاضلی رئیس اتاق اصناف از سخنرانان این همایش بودند.
برخی از محورهای همایش، سیاستهای آتی مجلس و دولت در حوزه رونق کسب و کار و کارآفرینی، بررسی نقش تسهیلات و مشوق ها در توسعه کار آفرینی و ایجاد اشتغال، بررسی نقش بانکها و نهادهای مالی و اعتباری در توسعه مشاغل، بررسی قوانین آتی در توسعه اشتغال و کارآفرین بود که مورد بررسی و ارزیابی قرار گرفت.
در پایان مراسم از واحدهای برتر و کارآفرین که می توانند در تحقق سند چشم انداز موثر باشند در حوزه های مختلف صنعت، معدن، تجارت و خدمات پس از ارزیابی شورای ارزیابی از سوی فراکسیون ایران در افق ۱۴۰۴ تجلیل شد.