حضور نماینده پیدکو در گردهمایی دومین استارتاپ دموی صنعت گاز

گردهمایی استارتاپ دموی صنعت گاز روز شنبه ۹۷/۷/۲۸ در سالن همایش های شرکت ملی گاز ایران با حضور مسئولین پژوهش و فناوری شرکت ملی گاز ایران، کمیته تخصصی فن بازار و جمعی از شرکت های سرمایه گذار و سرمایه پذیر برگزار گردید.
در راستای مذاکره مستقیم صاحبان ایده و شرکت های فناور با سرمایه گذاران فعال در زمینه توسعه و راه اندازی کسب و کارهای نوپا، خانم ربیعی کارشناس بازاریابی و تامین کالا پیدکو به نمایندگی از این هلدینگ در این همایش حضور یافتند.

مطالب مطروحه در این گردهمایی شامل نقش فن بازار در ایجاد بستر مناسب و رگلاتوری در فضای کسب و کار کنونی در راستای گردهمایی کلیه ذینفعان، شکل گیری توان علمی و فن آورانه کشور در شرکت های کوچک و نوپا، ورود شرکت ملی گاز ایران در ایجاد فضای کسب و کار جهت عملیاتی کردن، اهمیت حضور فن بازار در عرصه انتقال تکنولوژِی، بررسی و پیشرفت ایده مشتریان جذب شده، حجم بازار، پیش بینی فروش با توجه به حجم تقاضا و رقبا خارجی بود.

در پایان گردهمایی، سرمایه گذاران و سرمایه پذیرانی که مایل به همکاری با یکدیگر هستند توافق کردند از طریق فن بازار تخصصی شرکت ملی گاز جلساتی را با توجه به نیاز بازار گاز کشور برگزار کنند.
دکتر پاک سرشت مدیر پژوهش و فناوری شرکت ملی گاز ایران و مهندس صابری معاون توسعه فناوری پارک پردیس از سخنرانان این همایش بودند.

۳۸۱e3155-9000-417d-96d7-330c93d54dc5