اعطای نشان بین المللی برند برگزیده سال به هلدینگ پیدکو

به پاس تداوم توسعه فعالیت و کسب امتیازات فنی توسط هلدینگ پیدکو در سال ۹۶، نشان بین المللی برند برگزیده سال در حوزه نفت، گاز و پتروشیمی به هلدینگ پیدکو اعطا گردید.

 

بزرگترین گردهمایی برندهای بین المللی برتر کشور با عنوان “فستیوال بین المللی برندهای برگزیده سال” با رویکرد تجلیل از مدیران منتخب در عرصه معرفی برند با حضور میهمانان ویژه از بخش های خصوصی و دولتی در کاخ نیاوران تهران برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی هلدینگ پیدکو، در این گردهمایی با حضور تنی چند از مسئولان کشوری و فعالان عرصه کسب و کار، نشان بین المللی برند برگزیده سال به هلدینگ پیدکو با توجه به استراتژی دکتر الهی مدیریت عامل هلدینگ در جهت سوق به دانش بنیان گرایی و بکارگیری دانش روز دنیا در بازار کشورهای در حال توسعه و با سر لوحه قرار دادن عمل گرایی بجای شعار زدگی با انجام کار توام با کیفیت و بموقع در صنایع نفت، گاز و پتروشیمی که منجر به برند سازی پیدکو بعنوان شرکت دارای برند در این حوزه تخصصی نموده، پس از بررسی توسط مرکز پژوهش و مطالعات راهبردی و در راستای سیاست نظام و دولت در خصوص حمایت از کالا و تولید ملی، اهدا شد.

 

در این جلسه مهندس علی بنه گزی مدیر HSEQ هلدینگ پیدکو و هیئت همراه به نمایندگی از دکتر الهی مدیریت عامل هلدینگ حضور داشتند و این نشان زرین بهمراه دیگر هدایا را دریافت نمودند.

 

IMG-20180510-WA0018k
۲۰۱۸۰۵۱۰_۱۳۴۳۱۲