انتصاب سرپرست مدیریت مهندسی ساختار و توسعه سیستم ها هلدینگ پیدکو

مدیریت عامل هلدینگ طی حکمی به شماره ۹۶/۲۷۱۶۹ مورخ ۱۳۹۵/۱۱/۱۶ مهندس عبدالامیر فرزام را به سمت سرپرست مدیریت مهندسی ساختار و توسعه سیستم ها هلدینگ پیدکو منصوب نمودند.

به گزارش روابط عمومی هلدینگ پیدکو، در شرح وظایف این مدیریت اهتمام خاصه و تحول بنیادی و نوین در سیاست های اجرایی این مدیریت جدید با مطالعه، همراهی متقابل با همکاران، بروزرسانی و مدیریت گواهینامه ها و استقرار سیستم های لازم با نگرش توسعه بیش از پیش، توجه و افزایش کیفیت و بهره وری اثربخش کارکنان، اخذ رتبه های تخصصی مدنظر هلدینگ، سازماندهی و تهیه و تدوین شرح وظایف کارکنان اشاره شده است.

دکتر الهی در پایان ضمن آرزوی موفقیت برای ایشان، همکاری معاونین، مدیران ستادی، پروژه ها و شرکت های تابعه با مشارالیه خواستار شدند.

از سوابق مهندس فرزام میتوان به مدیر پروژه EPC، عملیات تصفیه خانه و تلمبه خانه در کارخانه فولادسازی مجتمع فولاد روهینا دزفول (شرکت آمیار پولاد)، مدیر واحدهای برنامه ریزی و کنترل پروژه و تضمین کیفیت شرکت پامیدکو، مدیر برنامه ریزی و کنترل پروژه سایت و دفتر مرکزی شرکت کانی کاوان شرق، مسئول برنامه ریزی و کنترل پروژه سایت پتروشیمی مهر عسلویه (شرکت رامپکو)، کارشناس برنامه‌ریزی و کنترل پروژه سایت پتروشیمی پارس عسلویه (شرکت ساختمان و نصب صنایع پتروشیمی ایران  (ECC) اشاره نمود.

فرزام