انتصاب مدیر پروژه تولید گاز مایع LPG

مدیریت عامل هلدینگ طی حکمی به شماره ۹۵/۲۳۸۶۷ مورخ ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ بنا به پیشنهاد معاون فنی،مهندسی و عملیات، مهندس هادی وزیری را به سمت مدیر پروژه تولید گاز مایع LPG هلدینگ پیدکو منصوب نمودند.

به گزارش روابط عمومی هلدینگ پیدکو، در این حکم شرح وظایف این مدیریت اهتمام خاصه و تحول بنیادی و نوین در سیاست های اجرایی این پروژه با مطالعه، اصلاح و وارسی جدی، همراهی متقابل با کارفرما و مشارکت، نظارت مستمر بر پیمانکاران، توجه به کنترل بازرسی، اسناد، تسریع و پشتیبانی پروژه، ایجاد کمیته­های تخصصی متناسب در صورت نیاز، پرهیز از بطالت زمان در اجرای پروژه، سوق به استانداردهای لازم کارفرما، حضور قدرتمند در دعاوی (Claim)­، راهکارهای عاجلانه و مدبرانه در پیگیری و دریافت مطالبات و عبور از موانع پیشرو با رعایت اصول قانونمداری، برقراری ساختاری چابک و کارآمد، بکارگیری از تمامی ظرفیت ها و نیروهای متخصص با بهره مندی از نظرات و تجارب کارشناسان اشاره شده است.

دکتر الهی در پایان ضمن آرزوی موفقیت برای ایشان، همکاری معاونین، مدیران ستادی، پروژه ها و شرکت های تابعه با مشارالیه خواستار شدند.

از سوابق مهندس وزیری میتوان به مشاور صنایع و معادن استان بوشهر و عضو هیات موسس مرکز رشد و فن آوری نوین خلیج فارس اشاره نمود.

photo_۲۰۱۸-۰۳-۱۷_۰۹-۴۶-۵۴