سرپرست مدیریت مهندسی و برآورد پیمانها هلدینگ پیدکو منصوب گردید

مدیریت عامل هلدینگ طی حکمی به شماره ۹۵/۲۲۱۰۸ مورخ ۱۳۹۵/۵/۲۰ مهندس فرشید یوسفی زاده را به سمت سرپرست مدیریت مهندسی و برآورد پیمانها هلدینگ پیدکو منصوب نمودند.

به گزارش روابط عمومی هلدینگ پیدکو، در این حکم شرح وظایف این مدیریت، اهتمام خاصه و تحول بنیادی و نوین در سیاست های اجرایی این مدیریت با مطالعه، سوق به استانداردهای لازم کارفرمایان، توسعه اثر بخشی حوزه فنی-مهندسی و احیاء اصولی این مدیریت همراه با نوآوری و خلاقیت، نظارت مستقیم بر پیمانکاران و مدیران پروژه ها، راهکارهای عاجلانه و مدبرانه در پیگیری و دریافت مطالبات و عبور از موانع پیشرو با رعایت اصول قانونمداری، برقراری ساختاری چابک و کارآمد، بکارگیری از تمامی ظرفیت ها و نیروهای متخصص با بهره مندی از نظرات و تجارب کارشناسان اشاره شده است.

دکتر الهی در پایان ضمن آرزوی موفقیت برای ایشان، همکاری معاونین، مدیران ستادی، پروژه ها و شرکت های تابعه با مشارالیه خواستار شدند.

از سوابق مهندس یوسفی زاده میتوان به مدیر پروژه شرکت آریا-اس جی اس، جانشین مدیر پروژه شرکت آریا-اس جی اس، بازرس قرارگاه خاتم الانبیاء، کارشناس فنی مدیریت توسعه صنایع پتروشیمی و کارشناس فنی پتروشیمی پارس اشاره نمود.

۱