آمادگی پیدکو به ایجاد رابطه تجاری با قزاقستان

عصر امروز دیداری در دفتر مدیریت عامل هلدینگ پیدکو بین ایشان و نمایندگان مرکز مبادلات تکنولوژی ایران و قراقستان در ایران و قزاقستان و مدیر عامل گروه صنعتی منستر آلسترون (Alstran) قزاقستان و هیئت همراه به همراه نمایندگان شرکت اس ان اف وستوک (SNF Vostok) فرانسه برگزار گردید.
آقای کیبیتکین با اشاره به توانمندی ها شرکت های مجموعه در قزاقستان خود، علاقه به تبادل تجاری و ورود پیدکو جهت ساخت پالایشگاه و پتروشیمی در قزاقستان و به صورت ویژه به صادرات محصولات و فرآورده های نفت و گاز از ایران به آن کشور را داشت. آقای مازبایوف نیز با اشاره به سابقه فعالیت شرکت SNF، آمادگی خود را به ارائه خدمات طرفین به همدیگرنمود.
دکتر الهی با خیر مقدم به مهمانان، این دیدار بازرگانان کشور دوست قزاقستان را به فال نیک شمارده و اعلام آمادگی هر نوع همکاری نمودند. عضو هیئت مدیره پیدکو با اشاره به ساخت فاز ۱ پارس جنوبی و پروژه های متواتر ملی و استراتژیک در ایران اسلامی و نقش سه دهه فعالیت مستمر پیدکو، بیان کردند که بالغ بر ۹۰ شرکت خارجی در امسال با پیدکو جلسه جهت همکاری داشته اند که پیدکو بنا به استراتژی های خود در طبقه بندی شرکت ها و اولویت بندی کردن آنها می باشد.
مدیریت عامل پیدکو در پایان بیان نمودند رونق بازار محصولات پتروشیمی به دلیل کیفیت عالی خریداران خاص خود را دارد و نگرش پیدکو به روابط تجاری پایدار و دقیق با کشور می باشد.