تمدید قرارداد بیمه تکمیلی درمان

ظهر امروز جلسه مشترک مدیران عامل شرکت بین المللی توسعه و مهندسی پارس (هلدینگ پیدکو) و بیمه سینا با حضور دکتر الهی (مدیرعامل هلدینگ پیدکو) و دکتر شیرکانی (مدیر عامل بیمه سینا) در محل دفتر مدیرعامل بیمه سینا برگزار گردید.
دکتر الهی با تشکر از همکاری و اجرای تعهدات به موقعه بیمه سینا به کارکنان مجموعه پیدکو بنا به تفاهم نامه بین الطرفین توسعه بیش از پیش و ارتقا سطح ارائه خدمات مورد هدف پیدکو اعلام نمود. ایشان در ادامه با اشاره به موارد سبد خدماتی بیمه تکمیلی درمان در سال گذشته، خواستار افزایش آن مانند دندانپزشکی و …،‌ توجه خاص به مقوله بارداری، اقدامات پاراکلینیکی، جراحی های و آزمایشات گردید.
دکتر شیرکانی نیز ضمن تشکر از متعهد بودن عملی پیدکو در اجرای توافقات طرفین، توجه به حفظ منافع مشترک پیدکو و بیمه سینا مدنظر می باشد. ایشان در ادامه بیان‌ نمودند طرح های ویژه بی شک به مشتریان حرفه ای و متعهد خود ارائه خواهیم داد.
در پایان با توافق طرفین و ارتقا سطح کیفی ارائه خدمات و افزایش سبد حمایتی برای یکسال دیگر تمدید پیمان گردید. خانم ها دریایی مدیر اداری و توسعه منابع انسانی هلدینگ پیدکو و صابری مدیر فنی بیمه سینا نیز در این جلسه حضور داشتند.